Career

Każdego dnia pracownicy Biura Cargo i Poczty kompleksowo zarządzają pojemnością cargo samolotów pasażerskich Polskich Linii Lotniczych LOT, zarówno tych wąskokadłubowych jak i szerokokadłubowych.

Nasze codzienne funkcjonowanie koncentruje się na sprzedaży cargo lotniczego, przesyłek pocztowych i e-commerce, działaniach marketingowych czy operacyjnych w celu spełnienia restrykcyjnych wymagań bezpieczeństwa przewozu frachtu lotniczego wynikające z przepisów IATA.

Praca w LOT Cargo skupia się przede wszystkim na relacjach handlowych i operacyjnych z naszymi biurami zagranicznymi i agentami sprzedaży. Do strategicznych celów naszego Biura należy zwiększanie zysków Firmy, nieustanne spełnienie oczekiwań naszych Klientów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań.

Kładziemy bardzo duży nacisk na innowacje oraz wykorzystywanie infrastruktury lokalnej, zarówno polskiej, jak i znajdującej się w zasięgu naszego rynku targetowego. Konsekwentnie budujemy pozycję lidera w przewozach cargo lotniczego na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej!

 

Chcesz rozwijać karierę zawodową w LOT Cargo?

Sprawdź aktualne ogłoszenia i dołącz do najlepszego zespołu na świecie!