Terminal lotniska w Mumbaju (BOM)

Lotnisko Króla Śiwadźiego w Mumbaju (BOM)

Lotnisko Króla Śiwadźiego (BOM) to drugi co do wielkości port lotniczy w Indiach. Zlokalizowany jest na przedmieściach Mombaju, około 35 kilometrów od centrum miasta. Lotnisko Mumbaj obsłużyło w 2019 roku ponad 45 milionów pasażerów.

Sprawdź ceny lotów na lotnisko w Mumbaju (BOM)

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

Transfer z lotniska

Lotnisko Króla Śiwadźiego jest połączone z miastem Mumbaj siecią komunikacji publicznej, na którą składają się pociągi podmiejskie oraz autobusy. Najbliżej położone stacje kolejowe to Santacruz is Vile Parle oraz Andheri. Na przedmieścia miasta możesz dostać się także autorikszą - małym, trójkołowym pojazdem. Ponadto, przed oboma terminalami lotniska Mumbaj znajdują się wyznaczone strefy dla taksówek. Port lotniczy posiada także parkingi dla aut osobowych.

Udogodnienia dla podróżujących

Lotnisko w Mumbaju posiada szeroką ofertę sklepów i usług. We wnętrzu terminali znajdziesz sklepy z ubraniami, elektroniką, perfumami i kosmetykami. Nie zabrakło także sklepu z indyjskimi pamiątkami oraz strefy bezcłowej. Restauracje na lotnisku Mumbaj oferują zaś bogaty wybór lokalnych potraw i dań. Wśród usług oferowanych przez port lotniczy Króla Śiwadźiego wymienić można komfortowe loże biznesowe, darmowe WiFi a także asystę i pomoc dla osób z niepełosprawnościami.

Zaplanuj swój wyjazd

Sprawdź oferty wynajmu samochodów, wygodnych hoteli, transferu z lotniska i wiele więcej!