Important information
Important: check the documents required to cross the border before purchasing a ticket. » Click for more details

LOT for international event

Nieważne czy wolisz syty posiłek przy porannej prasie i filiżance dobrej kawy, czy wystarczy Ci coś słodkiego na szybko. Na naszym pokładzie zawsze otrzymasz to, co sprawi, że zaczniesz dzień w ulubiony przez Ciebie sposób.

Loty długodystansowe - powyżej 6 godzin

Serwis restauracyjny w LOT Business Class

Podróżując w LOT Business Class podczas lotów długodystansowych doświadczysz wyrafinowanego i indywidualnego serwisu.

Spróbujesz tego, co najlepsze. Mamy dla Ciebie wykwintne dania, przygotowane z wyszukanych składników, podane na wysokiej jakości zastawie porcelanowej na starannie nakrytym stole. Poczujesz się jak w dobrej restauracji.

Rozpocznij swoją podróż z nami powitalnym drinkiem I drobną przekąską.

Zasmakuj w różnorodnym wyborze dań głównych podanych z sałatką i przystawką, rozkoszując się przy tym kieliszkiem pierwszorzędnego wina. A po doskonałym posiłku skorzystaj z szerokiej oferty deserów oraz serów. Przed lądowaniem otrzymasz posiłek na tacy, podany na porcelanowej zastawie.

Wybór win

Dokładnie wyselekcjonowane aby spełnić Twoje wymagania. Wybieramy najlepsze wina, oceniając ich jakość oraz bogactwo smaku i aromatu. Wybierz spośród szerokiej i zróżnicowanej oferty win czerwonych, białych i różowych, w tym porto oraz szampana.

Podróżujesz do Azji? Masz doskonałą okazję odkryć lokalne smaki już na pokładzie samolotu!

Zasmakuj w dalekowschodniej kuchni serwowanej w specjalnie dedykowanej zastawie, a także degustuj w lokalnych alkoholach i napojach bezalkoholowych. Na trasach do/z Tokio, Seulu, Pekinu oraz Singapuru masz okazję spróbować specjałów inspirowanych niezliczonymi i wyjątkowymi smakami Azji.

Menu LOT Premium Economy Class- więcej niż się spodziewasz

Rozbudowany wybór posiłków i napojów sprawi, że Twoja podróż w Premium Economy Class będzie prawdziwą przyjemnością. Spróbuj znakomitych dań oraz napojów i rozkoszuj się podróżą.

LOT Economy Class – zbilansowane menu pełne smaku:

W klasie ekonomicznej oferujemy smaczne i wyjątkowe dania. Zawsze czeka na Ciebie trzydaniowy posiłek, w którym możesz wybrać danie gorące spośród dwóch dostępnych opcji. Podczas niektórych rejsów azjatyckich możesz także spróbować potraw inspirowanych tamtejszą kuchnią. Przed lądowaniem podamy drugi posiłek, którym w zależności od długości lotu będzie danie gorące lub przekąska.

Napoje w klasie ekonomicznej.

Kawa i herbata, sok, woda, piwo czy może wino – czego się napijesz? Szeroka oferta napojów bezalkoholowych i alkoholowych* czeka na Ciebie. Wybierz to, na co masz ochotę. Napoje są dostępne podczas całego lotu. *Alkoholami dostępnymi w klasie ekonomicznej podczas lotów długodystansowych są wino i piwo. Wybór alkoholi mocnych jest dostępny w menu Sky Bar.

Loty krótkodystansowe - poniżej 6 godzin.

Kulinarna podróż z LOT Business Class:

Zawsze dbamy o Twoją satysfakcję i przyjemność, dlatego oferujemy dania przyrządzone z pasją, złożone z najlepszych składników. W zależności od pory dnia, zaproponujemy Ci śniadanie lub lunch, podane w eleganckiej zastawie. Podczas lotów krótkodystansowych w LOT Business Class możesz także cieszyć się szerokim wyborem napojów.